Корзина
23 отзыва
Контакты
ПРОСТОДРУК.com.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380502818091Зовнішня реклама
+380980370985Широкоформатний друк
+380507140484 0989643912Поліграфія та сувенірна продукція
УкраинаЛьвовская областьЛьвоввул. Наукова 5а, м. Львів
+380507140484 всі питання on-line
Карта

ПОЛІГРАФІЯ офсетний друк

Офсе́тний дру́к — (від англ. off-set — без контакту з друкарською формою) — технологія друку, за якої фарба з друкарської форми переноситься на сприймаючу поверхню (матеріал, що задруковується) не напряму, а за допомогою проміжної еластичної поверхні, фактично — через проміжний, офсетний циліндр. Відповідно, на відміну від інших способів друку, зображення на друкарській формі — не дзеркальне, а пряме.

Офсетний друк — найпоширеніший вид виробництва друкованої продукції. Ним можна виготовляти акцидентну продукцію (біркибланки для нагородження, буклетивізиткилистівкименю та сети, плакатифлаєри, генґери), різну споживчу продукцію (блокноти, паперові пакети, воблери, конверти, наліпки, папки, стікери та блоки для записів, цінники, шелфтокери), рекламно-комерційну поліграфію (календарі, поштівки), багатосторінкову продукцію (брошурижурналикаталоги, книги), опакування та навіть пластикові картки, із застосуванням офсетного друку без зволоження (т. зв. «сухий» офсет). 

(С) Вільна енциклопедія.

facebook twitter
в виде галереив виде списка