Корзина
18 отзывов
+380502818091
Контакты
ПРОСТОДРУК.com.ua
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38050714-04-84viber
+38098964-39-12
+38050281-80-91зовнішня реклама
+38098037-09-85широкоформатний друк
УкраинаЛьвовская областьЛьвов

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

 Інформаційна реклама, що розміщена на вулицях (щити, перетяжки тощо), на фасаді будівлі фірми-рекламодавця (вітрина тощо), а також на транспорті  - дин з найефективніших рекламних носіїв. При порівняно низьких витратах рекламний продукт піднімає свій рейтинг до дуже високого рівня, охоплюючи свою аудиторію багато разів за короткий проміжок часу.

Ми пропонуємо виготовлення вивісок , світлових коробів, несвітлових об'ємних букв та ін.

Пропонуємо:

- лайтбокси (світлові короба) - класична вивіска, яка провірена роками. чудово підходить для оформлення фасадів будь-яких будівль. Крім того, слугують декором торгових точок, офісів, салонів, бутіків, навчальних закладів тощо. Любий лайтбокс завжди яскравий і добре видно здалеку:

  • лайтбокс на металокаркасі;
  • лайтбокс на торцевих профілях (на кронштейнах);
  • акрилові лайтбокси;
  • композитний лайтбокс;
  • банерний байтбокс;
  • на основі полікарбонату.

об'ємні літери - другий за популярністю вид вивіски світлової, чи не світлової. По конструкції, це той самий лайтбокс, тільки у вигляді окремої світлової букви. Чудовий спосіб оформити і заявити про себе на ринку своїх послуг.

банерні розтяжки - можуть бути представлені у вигляді вивіски, банер натягується на металевий каркас, можлива підствітка. 

-  виготовлення стел - це велика окремо розсташована рекламна конструкція. Стелла може бути як інформативною рекламною конструкцією, так і покажчик напрямку руху. Може бути звичайним декором для фірми. Стела є досить затратною конструкцією, тому що використовується багато  різних матеріалів і освітлення.

- вивіски з ПВХ, акрилу та композиту з підсвічуванням - найдешевший варіант вивіски, проте досить інформативний та функціональний. Такі вивіски можуть бути як плооскими, так і обємними.

таблички адесні та інформаційні (ПВХ, композит, акрил). 

Наша виробнича база дозволить підібрати вивіску

на любий смак та гаманець.

facebook twitter
в виде галереив виде списка