Тематичні вечірки – досить популярні у нас час, і так подобаються діткам та дорослим. Ми можемо допомогти вам з дизайном фотозони, і виготовити святкову атрибутику до свята – ростові фігури, надрукувати банер, виготовити світлові букви та світлові цифри. Вирізати написи з золотого полістиролу, чи пінопласту. Більше робіт ви можете побачити у нас в Інстаграмі перейшовши за посиланням в шапці сайту.

Ростова фігура, або ростова лялька для фотозони – стала основою будь-якого свята. Фігура улюбленого персонажу додасть святкового настрою та створить казкову атмосферу.
Ростова фігура для фотозони виготовляється індивідуально для кожного клієнта.
Ми маємо велику практику у створені фігур для фотозони на свято, тому з легкістю допоможемо у виборі потрібної фігури.
Матеріали: ми виготовляємо ростові фігури з пластику пвх 3 мм, та вінілової наклейки. Підставки для фігур також зроблені з пластику пвх (при потребі).
Такі фігури ростові з легкістю можна використати після свята, адже вони легкі і можна ростову ляльку кріпити на стіну з допомогою скотчу двостороннього. Або ж , ростова лялька може буди додатковим декором у кімнаті і вільно стояти в будь-якому місці , якщо має підставку.
Як замовити: Всі фігури розраховуються індивідуально, тому для прорахунку вашого замовлення надішліть нам зображення бажаної фігури, і вкажіть висоту. Ми в найближчі терміни відпишемо вам вартість.
Терміни: термін виготовлення залежить від завантаженості, але частіше це 2-3 дні. Можливе обговорення термінів ” на вчора”.)

Виготовимо будь-які ростові фігури під замовлення: