Брендування автомобілів, або ж поклейка автоплівкою – досить хороший спосіб розказати про свій бізнес та свою справу. Наклейки на машину бувають різних характеристик та витриваості – і все це впливає на вартість наклейки та поклейки (брендування).
Потрібно чітко визначитись про терміни екстпуатації реклами на вашому авт. Якщо ви плануєте час від часу змінювати зображення на автомобілі, тоді можна використовувати плівку Oracal 641 з ламінацією, чи без.

Якщо ж, у ваших планах довготривала експлуатація зображення на вашому автомобілі – тоді потрібно використовувати автомобільну плівку з автомобільною ламінацією. Це в рази дорожче, але гарантія на виріб сягає понад 5 років.
Тому перед початком роботи, ми завжди обговорюємо такі питання.

Як замовити: для початку нам потрібне зображення яке ми будемо клеїти на автомобіль (це буде повна закатка, чи часткова). Марка автомобіля, та чіткі розміри авто та наклейки. Всі ці моменти є невід’ємними, а тому, вартість на “око” ми не рахуємо. Якщо ви плануєте працювати з нами – ми повинні пройти всі моменти. Наша команда працює від ідеї до реалізації – від макету до поклейки.

Для замовлення прорахунку зв’яжіться з нами по телефону чи напишіть у вайбер.
*Всі  фотографії використані у статті  – наші роботи.

Більше в інстаграм 😉